Urfa Haber – Urfa Haberleri
Yaralı Köpek için Vatandaşlar Seferber oldu
Yaralı Köpek için Vatandaşlar Seferber oldu
Bugün öğle saatlerinde şehir merkezinde yeni yapılan alışveriş merkezinin yanında kaldırımda yaralı olarak 2 saat boyunca yerde yatan köpek yoldan geçen insanların çaresiz bakışlarının arasında can çekişirken duyarlı vatandaşlar beyaz...
5 Şubat 2017 15:06
Okunma Sayısı 8.262
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Bugün öğle saatlerinde şehir merkezinde yeni yapılan alışveriş merkezinin yanında kaldırımda yaralı olarak 2 saat boyunca yerde yatan köpek yoldan geçen insanların çaresiz bakışlarının arasında can çekişirken duyarlı vatandaşlar beyaz masaya bildirdi. Beyaz masanın haberi olduğu ve ekipleri yönlendirdiği öğrenildi. Yoldan geçen vatandaşlar belediyenin bu gibi olaylara gerektiği önemi vermemesinden yakındı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.