Urfa Haber – Urfa Haberleri
Viranşehir’den, Güvenspor’a farklı tarife
Viranşehir’den, Güvenspor’a farklı tarife
Şanlıurfa Süper Amatör ligde mücadele veren Viranşehirspor evinde, Güvenspor’u ağırladı. Kendi taraftarı önünde maça hızlı başlayan Viranşehir Temsilcisi maçın başından sonuna kadar üstün bir futbol sergiledi. Rakibini 5-1 gibi net...
6 Şubat 2017 13:42
Okunma Sayısı 18
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Süper Amatör ligde mücadele veren Viranşehirspor evinde, Güvenspor’u ağırladı.

Kendi taraftarı önünde maça hızlı başlayan Viranşehir Temsilcisi maçın başından sonuna kadar üstün bir futbol sergiledi.

Rakibini 5-1 gibi net bir skor ile geçen Viranşehirspor, aldığı galibiyet ile puanını 23’e çıkartarak 5. Sıraya yerleşti. Güvenspor ise 20 puanda kaldı ve kendisine 7. Sırada yer buldu. Viranşehirspor önümüzdeki hafta deplasmanda Siverek Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Güvenspor ise evinde Suruç Gençlikspor ile oynayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.