Urfa Haber – Urfa Haberleri
Viranşehir’de Şüpheli Paket Alarmı
Viranşehir’de Şüpheli Paket Alarmı
Bugün akşam saatlerinde Şanlıurfa Viranşehir emniyetini harekete geçiren bir şüpheli paket bulundu. Olay Kışla Mahallesi, Askerlik şubesi bölgesinde yakın bir yerde cereyan etti. Olay yerine hemen polis ekipleri sevk edildi. Bombayı...
9 Aralık 2016 00:21
Okunma Sayısı 21
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Bugün akşam saatlerinde Şanlıurfa Viranşehir emniyetini harekete geçiren bir şüpheli paket bulundu. Olay Kışla Mahallesi, Askerlik şubesi bölgesinde yakın bir yerde cereyan etti. Olay yerine hemen polis ekipleri sevk edildi. Bombayı imha etmesi için gelen Bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde şüpheli paket patlatıldı. paketin boş çıkmasıyla mahalle sakinleri ve yakın çevrede bulunan vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Urfadahaber.com

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.