Urfa Haber – Urfa Haberleri
Viranşehir’da araba takla attı 1 yaralı
Viranşehir’da araba takla attı 1 yaralı
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir araç takla attı. Olay Viranşehir – Siverek yol ayrımında yaşandı. Şanlıurfa istikametinde ilerleyen 06 AL 8929 plakalı aracın sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Orta refüje çarpan araç...
5 Şubat 2017 18:47
Okunma Sayısı 16
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir araç takla attı.

Olay Viranşehir – Siverek yol ayrımında yaşandı. Şanlıurfa istikametinde ilerleyen 06 AL 8929 plakalı aracın sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Orta refüje çarpan araç takla attı.

Yaşanan olayda sürücü yaralandı. Yaralı sürücü ambulanslar ile Viranşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.