Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa’da Zabıta Öğrenci Servislerini Denetledi
Urfa’da Zabıta Öğrenci Servislerini Denetledi
Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından öğrenci servis araçlarında ve ticari taksilere denetim yapıldı Belediyenin ve emniyetin ortaklaşa gerçekleştirdiği denetimde emniyet kemeri, taksimetre, cam film, araç çalışma karneleri ve uyarıcı yazıların...
7 Aralık 2016 11:27
Okunma Sayısı 1.207
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri tarafından öğrenci servis araçlarında ve ticari taksilere denetim yapıldı

Belediyenin ve emniyetin ortaklaşa gerçekleştirdiği denetimde emniyet kemeri, taksimetre, cam film, araç çalışma karneleri ve uyarıcı yazıların  olup olmadığını denetledi. Gerekli uyarıcı yazıların olup olmadığına bakan zabıta ekipleri, Taksi ve Servis sürücülerini uyardı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekiplerinin de katıldığı denetimler akşam saatlerine kadar sürerken, araçlarında eksiklik olamayan sürücülere ise teşekkür edildi.

sanliurfa.bel.tr

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.