Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa’da yolcular Allah’a emanet
Urfa’da yolcular Allah’a emanet
Şanlıurfa genelinde tüm yollar sıkıntılı. Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde bulunan yolların neredeyse tamamı deyim yerindeyse kullanılamaz halde. Yollarda yaşanan sıkıntılar nedeniyle başta sürücüler olmak üzere yolda giden vatandaşların tamamı...
9 Şubat 2017 12:32
Okunma Sayısı 23
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa genelinde tüm yollar sıkıntılı.

Eyyübiye, Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde bulunan yolların neredeyse tamamı deyim yerindeyse kullanılamaz halde.

Yollarda yaşanan sıkıntılar nedeniyle başta sürücüler olmak üzere yolda giden vatandaşların tamamı büyük sıkıntılar yaşıyor.

Yol bozukluğu nedeniyle yolda oluşan çukurlar, kanalizasyon ve Telekom kapakları nedeniyle oluşan çukurlar eklenince sürücüler çileden çıkmaya başladı.

Çukurlardan kaçmaya çalışan sürücüler kazayla burun buruna geliyor. Çukurdan kaçmaya çalışan sürücüler yayalarında can güvenliğini tehdit ediyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.