Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa’da Mahalleli yol için eylem yaptı
Urfa’da Mahalleli yol için eylem yaptı
Şanlıufa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice Mahallesi’nde vatandaşlar eylem yaptı. Mahalle’de yaşanan yol sorunu nedeniyle defalarca yetkililere bilgi veren Mahalle sakinleri sorunları çözülemeyince eylem yaptı. Yollarının olmaması nedeniyle yağan yağmurlar sonrasında...
5 Şubat 2017 19:26
Okunma Sayısı 1.834
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıufa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice Mahallesi’nde vatandaşlar eylem yaptı.

Mahalle’de yaşanan yol sorunu nedeniyle defalarca yetkililere bilgi veren Mahalle sakinleri sorunları çözülemeyince eylem yaptı. Yollarının olmaması nedeniyle yağan yağmurlar sonrasında adeta çamur deryasına dönen mahallede vatandaşlar isyan bayraklarını çekti.

Yaklaşık 100 kişi mahallede toplanarak eylem yaptı. Başta yol sorunu olduğunu belirten Mahalle sakinleri birçok sorunlarının olduğunu ifade ederek yetkililerden destek istedi.

Eylem yapan mahalle sakinleri polislerin uyarısının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.