Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa’da Havalar Gittikçe Soğuyacak
Urfa’da Havalar Gittikçe Soğuyacak
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edindiğimiz bilgilere göre Yarın Urfa’da hava sıcağlığının 7-9 derece kadar düşmesi tahmin ediliyor. Urfa’da son günlerde yaşanan kuru soğuk Şanlıurfa halkını vurdu. Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünün alınan verilere göre;...
7 Aralık 2016 10:15
Okunma Sayısı 38
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edindiğimiz bilgilere göre Yarın Urfa’da hava sıcağlığının 7-9 derece kadar düşmesi tahmin ediliyor. Urfa’da son günlerde yaşanan kuru soğuk Şanlıurfa halkını vurdu.

Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünün alınan verilere göre; Urfa bugünden itibaren soğuk havanın etkisini sürdüreceği yönünde. Şanlıurfa’da bugün havanın 10 derece olacağı tahmin edilirken, yarın sıcaklığın 7 dereceye kadar düşmesi tahmin ediliyor. Bu hafta içinde 7 ile 9 derece arasında geçemesi belirtiliyorken, gece bu sıcaklığın 3 ile 4 derece olacağı tahmin ediliyor. Şanlıurfa’nın yağışlı hava ise cumartesi günü kendini hissedileceği belirtiliyor.

Urfastar.com

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.