Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa’da Açıköğretim Kuyruğu
Urfa’da Açıköğretim Kuyruğu
Şanlıurfa’da açık öğretim lisesi kayıtlarını son güne bırakan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Halk Eğitim Merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler saatlerce sıra bekledi. Kayıt yaptırma işini son güne bırakan öğrenciler...
6 Şubat 2017 13:46
Okunma Sayısı 516
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’da açık öğretim lisesi kayıtlarını son güne bırakan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.

Halk Eğitim Merkezi önünde uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler saatlerce sıra bekledi. Kayıt yaptırma işini son güne bırakan öğrenciler kayıtlarını yenilemek amacıyla sabah saatlerinde Halk Eğitim Merkezi önüne geldi.

Haliliye Halk Eğitim Merkezi önünde saatlerce sıra bekleyen öğrenciler sırası geldikçe kayıtlarını yaptırdı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.