Urfa Haber – Urfa Haberleri
Urfa Gaz’dan Kesinti Açıklaması
Urfa Gaz’dan Kesinti Açıklaması
Merkez Üssü Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Bezici Mahallesi’nde yaşanan 2.3 şiddetindeki depremin ardından Karaköprü’nün büyük bir bölümünde Doğalgaz kesintisi yaşandı. Yaşanan kesintinin ardından Şanlıurfa Aksa Doğalgaz açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada...
6 Aralık 2016 23:55
Okunma Sayısı 22
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Merkez Üssü Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Bezici Mahallesi’nde yaşanan 2.3 şiddetindeki depremin ardından Karaköprü’nün büyük bir bölümünde Doğalgaz kesintisi yaşandı.

Yaşanan kesintinin ardından Şanlıurfa Aksa Doğalgaz açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada kesintinin deprem sonrasında istasyonların güvenlik amacıyla otomatik durdurmasından kaynaklandığı ifade edildi.

Aksa Şanlıurfa Doğalgaz Dağıtım Şirketinden yapılan açıklamada Şu ifadelere yer verildi;

BİLGİLENDİRME

ABONELERİMİZİN DİKKATİNE

06.12.2016 saat 20:00 sularında ilimizde meydana gelen 2.3 şiddetindeki deprem sonrasında, Karaköprü ilçemizde bulunan bölge istasyonlarımız güvenlik amaçlı gaz akışını otomatik durdurması sebebiyle istasyonlara bağlı binalarda doğal gaz arzında kesinti yaşanmıştır.

Ekiplerimiz ivedilikle duruma müdahalesi sonrasında, güvenlik sebebiyle doğal gazı kesilen binalara gaz arzı tekrar sağlanmaya başlanmıştır.

Saygılarımızla

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.