Urfa Haber – Urfa Haberleri
Tipioğlu’ndan Teşekkür Mesajı
Tipioğlu’ndan Teşekkür Mesajı
Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, annesinin vefatından dolayı taziyesinde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkürlerini iletti. Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun 5 gün önce annesi vefat etti. Tipioğlu, annesinin vefatının ardından teşekkür...
8 Aralık 2016 13:04
Okunma Sayısı 19
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, annesinin vefatından dolayı taziyesinde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkürlerini iletti.

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nun 5 gün önce annesi vefat etti. Tipioğlu, annesinin vefatının ardından teşekkür mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınlayan Veysel Tipioğlu mesajında, ‘‘Muhterem annem Suna Tipioğlu’nun Hakk’a yürümesi dolayısıyla Kars ilinde yapılan cenaze törenine katılan, taziyede bulunan, telefon ve sosyal medya üzerinden mesajla başsağlığı dileklerini ileten, ayrıca Şanlıurfa’daki taziyemizde bizleri yalnız bırakmayıp acımızı paylaşan tüm dost, akraba, hemşehri ve meslektaşlarıma şükranlarımı sunarım’’ ifadelerine yer verdi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.