Urfa Haber – Urfa Haberleri
Tatlıses’ten Vatandaşa Çağrı
Tatlıses’ten Vatandaşa Çağrı
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, “Ülkemize sahip çıkalım; hainlere, kendini bilmezlere fırsat vermeyelim” dedi. Instagram hesabından üzerinde “Yorgunum ama ben bitti demeden bitmez” yazılı fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin zor günlerden...
8 Aralık 2016 13:05
Okunma Sayısı 552
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, “Ülkemize sahip çıkalım; hainlere, kendini bilmezlere fırsat vermeyelim” dedi. Instagram hesabından üzerinde “Yorgunum ama ben bitti demeden bitmez” yazılı fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini belirtti ve birlik beraberlik mesajı verdi. İbo, “Ülkemize sahip çıkalım; hainlere, kendini bilmezlere fırsat vermeyelim. Sizlerden ricamdır” ifadelerini kullandı.

haber24

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.