Urfa Haber – Urfa Haberleri
Siverek Belediyesi’nden Yeni Yaşam Alanı
Siverek Belediyesi’nden Yeni Yaşam Alanı
Siverek Belediyesi Yeni parklar ve yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Siverek belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Bahçelievler Mahallesinde modern park yapımına başladı. Yapımına başlanılan modern parkın içerisinde Yürüyüş Yolları, Çocuk...
8 Aralık 2016 11:11
Okunma Sayısı 1.149
Urfa Haber – Urfa Haberleri
Siverek Belediyesi Yeni parklar ve yaşam alanları oluşturmaya devam ediyor. Siverek belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Bahçelievler Mahallesinde modern park yapımına başladı. Yapımına başlanılan modern parkın içerisinde Yürüyüş Yolları, Çocuk oyun grupları, oturma birimleri Pergola, Kamelya, Bank ve Fitness alanı bulunuyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkililerince yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.’’ Daha önce atıl durumda bulunan alanda Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’ın talimatıyla proje çalışmalarına başlandı. Ekiplerimiz park alanında yapım çalışmalarına başladı. Parkımızda Yürüyüş Yolları, Çocuk oyun grupları, oturma birimleri Pergola, Kamelya, Bank ve Fitness alanı bulunuyor. İnşallah kısa süre içerinde modern parkımızı tamamlayarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunacağız’’denildi.
Şanlıurfa, Siverek, Urfa Haber, Urfa haberleri, Park

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.