Urfa Haber – Urfa Haberleri
Şanlıurfa’ya yeni hat açıldı! 26 Numara…
Şanlıurfa’ya yeni hat açıldı! 26 Numara…
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ulaşımda yeni bir hat açtı. 26 numaralı hat ile vatandaşlar Haliliye Devlet Hastanesi’nden Devteşti bölgesine kadar gidebilecek. Sırrın bölgesinde bulunan Haliliye Devlet Hastanesi’nden kalkacak olan 26 numaralı...
6 Şubat 2017 14:00
Okunma Sayısı 27
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ulaşımda yeni bir hat açtı.

26 numaralı hat ile vatandaşlar Haliliye Devlet Hastanesi’nden Devteşti bölgesine kadar gidebilecek. Sırrın bölgesinde bulunan Haliliye Devlet Hastanesi’nden kalkacak olan 26 numaralı otobüsler sırasıyla ŞANMED Hastanesi önünden – Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Otogar – Çevik Kuvvet – Maşuk TOKİ Kavşağını geçerek Açık Su Kavşağı’ndan geri dönecek.

Otobüs seferlerinin bugün itibarıyla başladığı öğrenildi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.