Urfa Haber – Urfa Haberleri
Şanlıurfaspor Maçının Biletleri Dudak Uçuklattı
Şanlıurfaspor Maçının Biletleri Dudak Uçuklattı
Bu hafta rakibi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Şanlıurfaspor Karşılaşma öncesinde taraftarların tepkisini çeken Gaziantep BBSK belirlediği maç biletleri gündeme oturdu. Gaziantep BBSK belirlediği fiyatlara göre ev sahibi takımın kale arkası...
8 Aralık 2016 19:30
Okunma Sayısı 66
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Bu hafta rakibi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Şanlıurfaspor Karşılaşma öncesinde taraftarların tepkisini çeken Gaziantep BBSK belirlediği maç biletleri gündeme oturdu.

Gaziantep BBSK belirlediği fiyatlara göre ev sahibi takımın kale arkası ve maraton tribünü 1.50 liradan satışa sunulurken, VİP ve Misafir takım yani Urfaspor taraftarlarının oturduğu tribünün fiyatu ise 20 lira olarak satışa yansıdı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.