Urfa Haber – Urfa Haberleri
Şanlıurfa’da Havuç Yetiştirildi
Şanlıurfa’da Havuç Yetiştirildi
Şanlıurfa’nın verimli topraklarında sonunda havuçta yetişti.   Suruç’a su gelmesinin ardından bölge halkı 4 elle işlerine sarıldı. Tarlasında arpa, buğday, pamuk dışına çıkan Suruçlular birçok ürünü yetiştirmeye başladı.   Suruçlu...
9 Şubat 2017 12:37
Okunma Sayısı 19
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’nın verimli topraklarında sonunda havuçta yetişti.

 

Suruç’a su gelmesinin ardından bölge halkı 4 elle işlerine sarıldı. Tarlasında arpa, buğday, pamuk dışına çıkan Suruçlular birçok ürünü yetiştirmeye başladı.

 

Suruçlu çiftçiler son olarak tarlalarına havuç yetiştirdi. Havuç yetiştiren Suruçlu çiftçi ürünlerini halka açtı. İsteyenin tarlasından havuç toplaya bileceğini ifade eden tarla sahibi Suruç’ta yeni ürünler yetiştireceğini ifade etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.