Urfa Haber – Urfa Haberleri
Şanlıurfa’da 13 çocuk Zehirlendi
Şanlıurfa’da 13 çocuk Zehirlendi
Suruçta bir ilkokulda  14 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı. Bugün öğlen saatlerinde gerçekleşen olay Suruç Geçit İlkokulu’nda yaşandı. 14 öğrenci okulun kantininden tost ve patates kızartması alarak yedi....
8 Aralık 2016 14:57
Okunma Sayısı 25
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Suruçta bir ilkokulda  14 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı.

Bugün öğlen saatlerinde gerçekleşen olay Suruç Geçit İlkokulu’nda yaşandı. 14 öğrenci okulun kantininden tost ve patates kızartması alarak yedi. Bir süre sonra öğrencilerde kusma ve ateşlenme belirtileri görülünce olay Sağlık ekiplerine bildirildi.

Suruç Devlet Hastanesinde tedavi gören öğrencilerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.