Urfa Haber – Urfa Haberleri
Onhan’ın Çalışmaları Takdir Toplamaya Başladı
Onhan’ın Çalışmaları Takdir Toplamaya Başladı
Akçakale Spor İlçe Müdürü Emin Onhan Akçakale ilçesinde atletizm ve gülle sporunun ilerlemesi için İlçenin Kapalı Spor salonunun bahçesine saha yapılması noktasında bir takım girişimlerde bulundu. Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve...
8 Aralık 2016 19:30
Okunma Sayısı 31
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Akçakale Spor İlçe Müdürü Emin Onhan Akçakale ilçesinde atletizm ve gülle sporunun ilerlemesi için İlçenin Kapalı Spor salonunun bahçesine saha yapılması noktasında bir takım girişimlerde bulundu.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan Şube Müdürü Emrah Yaşar Akçakale İlçemizde yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Bilgi alış verişinde bulunan Onhan, Akçakale İlçesinin spor alanında gelişmesi için elinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.