Urfa Haber – Urfa Haberleri
Öğrencilerin Otobüs Çilesi Bitmiyor !
Öğrencilerin Otobüs Çilesi Bitmiyor !
2016'da Harran Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesinin  Kampüse taşınmasıyla beraber ulaşımda yaşanan sıkıntılardan dolayı  öğrenciler isyan ediyor....
6 Aralık 2016 15:00
Okunma Sayısı 19
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Otobüslerin geç gelmesinden yakınan ve gelen otobüslerde kısa süreli izdiham yaşanması Hastaneye gelen yaşlı hastalar ve çocuklarda nasibini alıyor. Durakta bekleyen bir öğrenci “Bunu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ninde Üniversite Yetkilileride görmezden geliyorlar. Kalıcı çözüm üretmek yerine geçici çözüm bulup sorunun giderek içinden çıkılmaz bir hal alacağını göremiyorlar.” dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.