Urfa Haber – Urfa Haberleri
Künye
İmtiyaz Sahibi / Grantee
Ahmet PALALI – Mail
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Yigit AKSOY – Mail
Editörler / Editors
1. Fatih KÜÇÜK – Mail
2. Harun KEVREK – Mail
3. M.Rahim BUĞURCA – Mail
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
1. Sedat BAHÇIVAN – Mail
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Murat TOPRAK
Mali Müşavir / Financial Advisor
Yılmaz DEMİR
Reklam /  Advertise
Bedir TAŞ – Mail
Adres
Ulubatlı Mah. 363. Sk. Divan Apt. Altı
HALİLİYE/ŞANLIURFA
E-Mail
Yazılım
Ensar Web Tasarım v8
WordPress Sürüm 4.6.1
Güvenlik Sertifikaları
COMODO PositiveSSL Sertifikası
Yer Sağlayıcı
NATRO Communication Ltd.

Gizlilik Politikamız

© Copyrigth 2012 urfadahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları urfadahaber.com’a aittir. urfadahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar urfadahaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.urfadahaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. urfadahaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the urfadahaber.com. However, sometimes the urfanatik.com uses third parties to process your information. urfadahaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the urfadahaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the urfadahaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the urfadahaber.com and its services. When you use urfadahaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the urfadahaber.com cookies section of our full Privacy Policy.
Not: Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Urfadahaber.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.
NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.