Urfa Haber – Urfa Haberleri
Kilim Et Lokantası Göz Doldurdu
Kilim Et Lokantası Göz Doldurdu
Şanlıurfa Karaköprü yolu üzerinde yapımı tamamlanan kilim et lokantasının bugün açılışı gerçekleşti. Aralarında ünlü iş adamları ve şehrin önde gelenleriyle yapılan açılış devamında kebab ikramıyla devam etti. Siz de damak...
1 Ocak 2017 14:16
Okunma Sayısı 5.245
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Karaköprü yolu üzerinde yapımı tamamlanan kilim et lokantasının bugün açılışı gerçekleşti. Aralarında ünlü iş adamları ve şehrin önde gelenleriyle yapılan açılış devamında kebab ikramıyla devam etti. Siz de damak tadınıza düşkünseniz eğer kilim et lokantasını ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0414 347 87 07

Adres: Çankaya Mh. Gap Bulvarı No:18

KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA

Website: http://www.kilimetlokantasi.com

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.