Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karayollarında Maddi Hasarlı Kaza
Karayollarında Maddi Hasarlı Kaza
Akşam üzeri şanlıurfa karayolları mevkinde meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi. Şanlıurfa’nın haliliye ilçesine bağlı sırrın karayollarında meydana gelen kazada ölen ya da...
5 Şubat 2017 20:31
Okunma Sayısı 11
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Akşam üzeri şanlıurfa karayolları mevkinde meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmazken araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Şanlıurfa’nın haliliye ilçesine bağlı sırrın karayollarında meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmazken araç sahipleri kendi aralarında anlaşarak bölgeden ayrıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.