Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karayolları Urfa’da Sınıfta Kaldı
Karayolları Urfa’da Sınıfta Kaldı
Şanlıurfalılar güne kar ile uyandı. Sabah saatlerinden itibaren etkisini arttıran kar yağışı biranda tüm kenti beyaza bürüdü. Karın en büyük zararı ise trafik kazalarında yaşandı. Sabah saatlerinden bu yana kent...
31 Ocak 2017 17:51
Okunma Sayısı 11
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfalılar güne kar ile uyandı.

Sabah saatlerinden itibaren etkisini arttıran kar yağışı biranda tüm kenti beyaza bürüdü. Karın en büyük zararı ise trafik kazalarında yaşandı.

Sabah saatlerinden bu yana kent merkezi ve ilçelerde topla 7 kaza meydana geldi. Buzlanma nedeniyle yaşanan kazalarda yaklaşık 50 kişi yaralanırken, 125 araç kazaya karıştı.

ÖNLEM ALINAMADI

Şanlıurfa – Hilvan Karayolunda yaşanan ve 32 aracın bir birine girdiği kazanın ardından akşam saatlerinde bir zincirleme kaza haberi de Halfeti – Birecik otobanından geldi. 47 aracın bir birine girdiği kazada 100’lerce kişi karda mahsur kaldı.

Yaşanan olayların ardından vatandaşlar Karayolları müdürlüğüne sitem etti. Meteorolojinin uyarılarda bulunduğunu belirten vatandaşlar neden önlem alınmadı diyerek Karayolları ne iş yapar? Sorusunu sordu.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.