Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karaköprü’de Personel Eğitimlerine Devam Ediliyor
Karaköprü’de Personel Eğitimlerine Devam Ediliyor
Karaköprü Belediyesinde kişisel eğitim kapsamında verilen eğitimlere hız kesmeden devam ediliyor. Doç Dr. Şevket Ökten tarafından aralık ayı için belediye personeline verilen eğitim “Beden dili ya da sözsüz iletişim” konusu...
8 Aralık 2016 11:20
Okunma Sayısı 525
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Karaköprü Belediyesinde kişisel eğitim kapsamında verilen eğitimlere hız kesmeden devam ediliyor. Doç Dr. Şevket Ökten tarafından aralık ayı için belediye personeline verilen eğitim “Beden dili ya da sözsüz iletişim” konusu üzerineydi.

Karaköprü Belediyesi’nin vatantaşlarla iletişimi dahada güçlendirmek için personellere verilen eğitim aylık toplantılarla devam ediyor.

Seminer sonrasında sözü alan Başkan Baydilli öğrenmenin ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparken “Hayattan insan zevk almak istiyorsa her gün bir şey öğrenmelidir. Biz Karaköprü Belediyesi personeli olarak hizmet etmek için buradayız. Hedefimiz yaptığımız işi en iyi şekilde yaparak insanlara hizmet etmek. Hocamız da bu eğitimlerle hizmet ederken vatandaşımızla nasıl daha iyi iletişim kuracağımızı anlatıyor. Anlatılanlardan bir cümle bile aklımızda kalmışsa bu bizim için çok önemlidir” şeklinde konuştu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, toplantıda personele ilçede gördükleri belediye ile ilgili herhangi bir sorunu ilgili birimlere anında bildirmeleri ve ilgili birimin anında çözmesi için talimat verdi.

Kaynak: Urfabulteni.com

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.