Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karaköprü’de Aşırı hız kaza getirdi
Karaköprü’de Aşırı hız kaza getirdi
Şanlıurfa’da yaşanan kazada 1 kişi yaralandı.   Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine aşırı hızlı olan araç tarlaya uçtu. Şanlıurfa – Diyarbakır yolu 47. Kilometresinde aşırı hızlı olan İbrahim K. 63. KS 888...
5 Şubat 2017 18:50
Okunma Sayısı 31
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’da yaşanan kazada 1 kişi yaralandı.

 

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine aşırı hızlı olan araç tarlaya uçtu. Şanlıurfa – Diyarbakır yolu 47. Kilometresinde aşırı hızlı olan İbrahim K. 63. KS 888 plakalı araç ile fıstık tarlasına uçtu.

 

Yaşanan kazada sürücü yaralandı. Yaralı sürücü ambulansla Hastaneye kaldırılırken, hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.