Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karaköprü Belediyespor Haftayı Bay Geçirdi
Karaköprü Belediyespor Haftayı Bay Geçirdi
Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör ligde temsil eden Karaköprü Belediyespor haftayı bay geçirdi. Karaköprü Belediyespor Bölgesel Amatör ligde liderlik mücadelesi veriyor. 35 puan ile 4. Sırada bulunan Karaköprü Temsilcisi lider Adıyaman 1954’ün...
5 Şubat 2017 18:11
Okunma Sayısı 2.158
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör ligde temsil eden Karaköprü Belediyespor haftayı bay geçirdi.

Karaköprü Belediyespor Bölgesel Amatör ligde liderlik mücadelesi veriyor. 35 puan ile 4. Sırada bulunan Karaköprü Temsilcisi lider Adıyaman 1954’ün 5 puan gerisinde bulunuyor.

Karaköprü Belediyespor, önümüzdeki hafta Adıyaman 1954’ü evinde ağırlayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.