Urfa Haber – Urfa Haberleri
Karaköprü, Adıyaman’a karşı
Karaköprü, Adıyaman’a karşı
Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Karaköprü Belediyespor, 3. Lig yolunda kritik Adıyaman maçına çıkıyor.   Ligde lider konumda bulunan Adıyaman 1954, Karaköprü Belediyespor’un 6 puan önünde bulunuyor. 1 maçı...
9 Şubat 2017 12:30
Okunma Sayısı 13
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’yı Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Karaköprü Belediyespor, 3. Lig yolunda kritik Adıyaman maçına çıkıyor.

 

Ligde lider konumda bulunan Adıyaman 1954, Karaköprü Belediyespor’un 6 puan önünde bulunuyor. 1 maçı bay geçirecek olan Adıyaman Temsilcisi bu hafta Karaköprü Belediyespor ile karşı karşıya geliyor.

 

Karaköprü Belediyespor oynanacak olan karşılaşma öncesinde mutlak galibiyet hedefliyor. Karaköprü Belediye Temsilcisi rakibini mağlup ettiği taktirde bir haftayı bay geçirecek olan Adıyaman 1954 ile puanları eşitleyecek. Karaköprü Temsilcisi maçtan galip ayırılırsa ikili averajda rakibinden üstün olacak.

 

Karaköprü Belediyespor, kritik Adıyaman 1954 maçını Pazar günü saat 14.00’te Karaköprü Faruk Çelik ilçe stadyumunda oynayacak.

 

Urfalı takımını yalnız bırakma!

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.