Urfa Haber – Urfa Haberleri
İdo Hastanelik Oldu
İdo Hastanelik Oldu
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses yoğun konser temposunu bünyesi kaldırmadı ve hastaneye kaldırıldı. Soğuklardan nasibini alan İdo Tatlıses “İşimi Bilirim” şarkısıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı. Müzik...
7 Aralık 2016 09:57
Okunma Sayısı 28
Urfa Haber – Urfa Haberleri
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses yoğun konser temposunu bünyesi kaldırmadı ve hastaneye kaldırıldı.
Soğuklardan nasibini alan İdo Tatlıses “İşimi Bilirim” şarkısıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı. Müzik dünyasında emin adımlarla ilerleyen İdo, konserlerine devam ederken , soğuk havanın azizliğine uğradı. Peki İdo’nun şuan sağlık durumu nasıl?  İşte Tatlıses ile ilgili tüm detaylar Tatlıses, hasta yatağında serum verilirken ki halini çekerek kişisel Instagram hesabından paylaştı.
SORUN YOK BİZDE
Konserlerine ara vermeyeceğini ekleyen İdo, bu paylaşımına Biraz gençliğimize güvenerek dışarda rahat giyindik Sıkıntı yok bizde hastada olsak yarın inadına opera notunu paylaştı.

İDO’NUN İNSTAGRAMA ATTIĞI O RESİM

Biraz gençliğimize güvenerek dışarda rahat giyindik ✌?️Sıkıntı yok bizde hastada olsak yarın inadına opera ??

İdo Tatlıses (@idotatlises) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kaynak: Haber7

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.