Urfa Haber – Urfa Haberleri
Haliliye Belediyesi’nden Okullara Halı Yardımı
Haliliye Belediyesi’nden Okullara Halı Yardımı
Belediye Tarafından ilçe genelindeki bütün eğitim kurumları için ihtiyaç duydukları alanlar için yeni halı temin etmelerini sağlamak için...
6 Aralık 2016 09:36
Okunma Sayısı 16
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Haliliye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, gelen taleplerin tespitine göre ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan yardım çalışmalarını yürüten Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bu çalışmalarında eğitim kurumları, ibadetleler, vakıf ve dernekleri de unutmuyor. İlçe genelindeki okullardan gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucu Ahmet Erseven Ortaokulu, 2002 Vakıflar İlkokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu ve Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Ve İstihdam Derneğine mescit ve bekleme odalarına yeni halılar döşendi. Mescitlere gerekli halıları temin eden Haliliye Belediyesi, öğrencilerin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasını sağladı.

kaynak: haliliye.bel.tr

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.