Urfa Haber – Urfa Haberleri
Güvenspor, Telekom Yenişemedi
Güvenspor, Telekom Yenişemedi
Şanlıurfa Süper Amatör Ligde mücadele veren Güvenspor evinde Telekomspor ile karşı karşıya geldi. Oynanan karşılaşmadan galip çıkmadı. Kıran kırana geçen karşılaşma iki takımında kaydetti 1’er gol ile 1-1 beraberlik ile...
31 Ocak 2017 18:01
Okunma Sayısı 6.566
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Süper Amatör Ligde mücadele veren Güvenspor evinde Telekomspor ile karşı karşıya geldi.

Oynanan karşılaşmadan galip çıkmadı. Kıran kırana geçen karşılaşma iki takımında kaydetti 1’er gol ile 1-1 beraberlik ile sonuçlandı.

Güvenspor aldığı 1 puan ile puanını 20’ye yükselterek 8. Sırada yer alırken, 25 puan ile 3. Sıraya yerleşti. Güvenspor önümüzdeki hafta deplasmanda Viranşehirspor ile karşı karşıya gelecek. Telekomspor ise evinde Siverek Belediyespor’u ağırlayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.