Urfa Haber – Urfa Haberleri
Faruk Çelik Urfa’da
Faruk Çelik Urfa’da
Şanlıurfa Milletvekili Gıda, Tarım ve Hayvancılıktan sorumlu Bakan Faruk Çelik Şanlıurfa’ya bir dizi ziyaretlerde bulunmak için bu sabah erken saatlerde Şanlıurfa’ya geldi. Bakan Çelik Vali Güngör Azim Tuna, Ak Parti...
26 Kasım 2016 06:53
Okunma Sayısı 19
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Milletvekili Gıda, Tarım ve Hayvancılıktan sorumlu Bakan Faruk Çelik Şanlıurfa’ya bir dizi ziyaretlerde bulunmak için bu sabah erken saatlerde Şanlıurfa’ya geldi. Bakan Çelik Vali Güngör Azim Tuna, Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Köseoğlu  ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ile Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu ve Veysel Tipoğlu’na görevinde başarılarda bulundu.
Bu ziyaretin hemen ardından şeref defterini imzalayan Bakan Çelik, bir süre Tipoğlu ile özel görüştü.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.