Urfa Haber – Urfa Haberleri
Dolar Bozdurun Çağrısına Urfalılarda Katıldı
Dolar Bozdurun Çağrısına Urfalılarda Katıldı
Urfada esnafların dolara tepkisi sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Bir tepkide Ceylanpınar ilçesinde hizmet veren mahalle fırınından...
6 Aralık 2016 14:46
Okunma Sayısı 17
Urfa Haber – Urfa Haberleri
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına kulak veren Urfalılar sosyal medyada günün konusu oldu. Ceylanpınar’ın ilçesinde bir mahalle fırını işletmecisi Mehmet Sait Kaçkan’da dolara karşı “100 dolarını bozdurana ekmek bedava” kampanyasını başlattı.
Mahalle halkının kampanyaya karşı ilgi gösterdiğini söyleyen işletme sahibi “15 Temmuz’da yaşanan darbe kalkışmasında olduğu gibi doların yükselmesinden dolayı doların ateşinin düşmesi için ekmek kampanmıza devam edeceğiz. Tüm Türkiye’nin dolara karşı bu kampanyaya destek vermesi gerekmektedir” dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.