Urfa Haber – Urfa Haberleri
Demirkol’dan Kadın Destek Merkezine Ziyaret
Demirkol’dan Kadın Destek Merkezine Ziyaret
Haliliye Belediye Başkanı Demirkol, Haliliye bünyesinde bulunan Ertuğrul Gazi Kadın Destek ve Aile Eğitim Merkezi’ni ziyarette bulundu. Kursa katılan kadınlar ve onların öğreticileriyle konuşan Başkan Fevzi Demirkol, merkezdeki eğitim gören...
26 Kasım 2016 06:53
Okunma Sayısı 18
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Haliliye Belediye Başkanı Demirkol, Haliliye bünyesinde bulunan Ertuğrul Gazi Kadın Destek ve Aile Eğitim Merkezi’ni ziyarette bulundu. Kursa katılan kadınlar ve onların öğreticileriyle konuşan Başkan Fevzi Demirkol, merkezdeki eğitim gören bütün kadınları her zaman destek vereceklerini söyledi.

Başkan Demirkol, kendisiyle beraber gelen Belediye Meclis üyeleri ve birim müdürleriyle Eğitim Merkezini incelemelerde bulundu ve kursiyer ve öğreticilerden merkezin faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Kaynak: www.haliliye.bel.tr

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.