Urfa Haber – Urfa Haberleri
Çiftçi Toplum Gönüllüleriyle Biraraya Geldi
Çiftçi Toplum Gönüllüleriyle Biraraya Geldi
Toplum Gönüllüler Vakfı (TOG) Şanlıurfa Şubesi üyelerinden oluşan öğrenci grubu eğitime verdiği destekten dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür ettiler. Şanlıurfa’nın ilçelerinde ve kırsal mahallelerinde onarım gereksinimi olan...
8 Aralık 2016 16:58
Okunma Sayısı 179
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Toplum Gönüllüler Vakfı (TOG) Şanlıurfa Şubesi üyelerinden oluşan öğrenci grubu eğitime verdiği destekten dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür ettiler.
Şanlıurfa’nın ilçelerinde ve kırsal mahallelerinde onarım gereksinimi olan okulların tadilat çalışmalarını sürdüren toplum gönüllüleriyle bir araya gelen Başkan Çiftçi, takdire şayan çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak topluma faydalı bir çalışmanın içinde olan, eğitim merkezli çalışmayı ulaşım noktasında desteklediklerini belirten Başkan Çiftçi: “Sokak bizim, ev bizim, bahçe bizim, park bizim, meydan bizim, pazar bizim, okul bizim, sağlık bizim. Toplum olarak kullandığımız okul, salon, üniversitenin bize ait olduğunu bilirsek, yani şahsi menfaatimizden daha öncelikli olduğunu kavrayabilirsek gelişmiş toplum oluruz. Duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim. Sizin gibi topluma gönül veren insanlar. Toplumu dert edinen birey topluma gönül verendir” diyerek toplum gönüllülerini çalışmalarından ötürü tebrik etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.