Urfa Haber – Urfa Haberleri
Büyükşehir Hükmen Galip!
Büyükşehir Hükmen Galip!
Şanlıurfa Süper Amatör Ligde mücadele veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor haftayı 3 puan ile kapattı. Sezon başında ligden çekilme kararı alan Memsinspor ile bu hafta karşı karşıya gelmesi gereken Büyükşehir Belediyesi...
6 Şubat 2017 13:33
Okunma Sayısı 13
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Süper Amatör Ligde mücadele veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor haftayı 3 puan ile kapattı.

Sezon başında ligden çekilme kararı alan Memsinspor ile bu hafta karşı karşıya gelmesi gereken Büyükşehir Belediyesi maça çıkmadan rakibini hükmen 3-0 mağlup etti.

Büyükşehir Belediyespor aldığı 3 puan ile puanını 32’ye yükselterek 2. Sıradaki yerini korudu. Büyükşehir Temsilcisi önümüzdeki hafta evinde Birecik Belediyespor’u ağırlayacak.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.