Urfa Haber – Urfa Haberleri
Büyükşehir Belediyesinden Başkanlık Konferansına Davet
Büyükşehir Belediyesinden Başkanlık Konferansına Davet
Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” başlıklı konferansla Şanlıurfalılara Başkanlık sistemini anlatacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından tertip edilecek olan “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” konulu...
8 Aralık 2016 11:17
Okunma Sayısı 2.550
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” başlıklı konferansla Şanlıurfalılara Başkanlık sistemini anlatacak.

Büyükşehir Belediyesi tarafından tertip edilecek olan “Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi” konulu konferans cumartesi günü Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda saat 14.00’te düzenlenecektir.

Türkiye’de konuşulan başkanlık sistemiyle ilgili olarak konusunun uzmanı Anayasa Hukukçusu Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu’yu Urfa’ya davet ederek vatandaşın bilgilendirilmesini sağlamak istediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, tüm vatandaşları konferansa davet etti.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.