Urfa Haber – Urfa Haberleri
Büyükşehir’den Soba Zehirlenmesine Karşı Eğitim
Büyükşehir’den Soba Zehirlenmesine Karşı Eğitim
Kış ayı dolayısıyla Şanlıurfa’da Soğukların başlamasıyla beraber soba kullanımı artmış durumda. Karbonmonoksit gazı zehirlenmesiyle karşı karşıya olan vatandaşlar için eğitim veriliyor. Soba zehirlenmelerinin önünü almaya çalışan Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam...
8 Aralık 2016 12:38
Okunma Sayısı 162
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Kış ayı dolayısıyla Şanlıurfa’da Soğukların başlamasıyla beraber soba kullanımı artmış durumda. Karbonmonoksit gazı zehirlenmesiyle karşı karşıya olan vatandaşlar için eğitim veriliyor.

Soba zehirlenmelerinin önünü almaya çalışan Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından vatandaşa soba zehirlenmelerine karşı eğitim veriliyor ve gaz algılama dedektörü dağıtılıyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.