Urfa Haber – Urfa Haberleri
Burası Şanlıurfa!
Burası Şanlıurfa!
Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Maşuk bölgesine yeni oluşturulan Seyrantepe Mahallesi’nde seçim heyecanı yaşanıyor. Mahalleyi muhtar adayları adeta seçim alanına çevirdi. Afişlerini asan adaylar vatandaşlardan oy istemek amacıyla tek tek kapılarını...
5 Şubat 2017 15:14
Okunma Sayısı 15.272
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Maşuk bölgesine yeni oluşturulan Seyrantepe Mahallesi’nde seçim heyecanı yaşanıyor.

Mahalleyi muhtar adayları adeta seçim alanına çevirdi. Afişlerini asan adaylar vatandaşlardan oy istemek amacıyla tek tek kapılarını çalıyor. Öte yandan seçimin bir diğer yüzü ise afişlerin görüntü kirliliği.

Belediye tarafından geçtiğimiz günlerde yaptırılan duraklar, afişler nedeniyle kötü bir görüntü kazandı. Adeta billboard gibi kullanılan duraklar vatandaşların tepkisine neden oluyor.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.