Urfa Haber – Urfa Haberleri
Bozovanın Atık Su Tesisi Deneme Aşamasında
Bozovanın Atık Su Tesisi Deneme Aşamasında
Bozova ileçesinde yapımı tamamlanan atık su tesisinde test aşamasına gelindi. İlçenin atık su sorununa çözüm olması ümidiyle kurulan atık su tesisi önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı öngörülüyor. İlçedeki atık suları arıtarak...
26 Kasım 2016 06:47
Okunma Sayısı 18
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Bozova ileçesinde yapımı tamamlanan atık su tesisinde test aşamasına gelindi. İlçenin atık su sorununa çözüm olması ümidiyle kurulan atık su tesisi önümüzdeki günlerde hizmete açılacağı öngörülüyor.

İlçedeki atık suları arıtarak tekrardan kullanılmasına yönelik çalışmalar Geri dönüşüm için Şanlurfa’ya büyük katkısı olacaktır.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.