Urfa Haber – Urfa Haberleri
Birecik Belediyespor 0-5 Akçakalespor
Birecik Belediyespor 0-5 Akçakalespor
Şanlıurfa Süper Amatör ligde mücadele eden Akçakalespor deplasmanda Birecik Belediyespor’u farklı geçti. Birecik İlçe Stadında oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Akçakalespor oldu. Akçakale Temsilcisi oyunun başından itibaren kontrolü eline alarak...
6 Şubat 2017 14:11
Okunma Sayısı 609
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Süper Amatör ligde mücadele eden Akçakalespor deplasmanda Birecik Belediyespor’u farklı geçti.

Birecik İlçe Stadında oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Akçakalespor oldu. Akçakale Temsilcisi oyunun başından itibaren kontrolü eline alarak rakibini 5-0 gibi net bir sonuç ile mağlup etti.

Akçakalespor aldığı 3 puan ile puanını 23’e yükselterek 6. Sırada yer aldı. Birecik Belediyespor ise 7 puanla 10. Sırada bulunuyor.

Akçakalespor önümüzdeki hafta evinde Telekomspor’u ağırlayacak. Birecik Belediyespor ise deplasmanda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.