Urfa Haber – Urfa Haberleri
Başkan Baydilli Esnafın Sorunlarını Dinledi
Başkan Baydilli Esnafın Sorunlarını Dinledi
Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Başkanı Metin Baydilli görevini üstlendiği günden bugüne birçok başarıya imza atan Baydilli Bugün Sabah saatlerinde Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyerek esnafın sorunlarıyla yakından ilgilendi. Yolda bir grup...
9 Aralık 2016 09:21
Okunma Sayısı 34
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Başkanı Metin Baydilli görevini üstlendiği günden bugüne birçok başarıya imza atan Baydilli Bugün Sabah saatlerinde Vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyerek esnafın sorunlarıyla yakından ilgilendi. Yolda bir grup öğrenciye denk gelen Baydilli “Aman ha!  Okul okuyun Size ihtiyacımız var” dedi.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.