Urfa Haber – Urfa Haberleri
Akçakale Halk Eğitim Merkezi’nde yangın
Akçakale Halk Eğitim Merkezi’nde yangın
Olay bugün öğle saatlerinde Akçakale’nin Halk eğitim merkezi ek binasında meydana geldi. Çocukların ateşle oynamasından kaynaklı çıktığı iddaa edilen yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken...
5 Şubat 2017 20:45
Okunma Sayısı 13
Urfa Haber – Urfa Haberleri

Olay bugün öğle saatlerinde Akçakale’nin Halk eğitim merkezi ek binasında meydana geldi.

Çocukların ateşle oynamasından kaynaklı çıktığı iddaa edilen yangın, itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Olayda ölen ya da yaralanan olmazken binada büyük çapta hasar ortaya çıktığı ve malzemelerin kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.