Urfa Haber – Urfa Haberleri
ALES Giriş Belgeleri Açıklandı
ALES Giriş Belgeleri Açıklandı
18 Aralık 2016 da saat 09:30’da yapılacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı yani ALES sınavına (2016-ALES Sonbahar Dönemi) başvuruda bulunan aday öğrencilerin, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmış olup aday öğrencilerin,...
8 Aralık 2016 19:14
Okunma Sayısı 21
Urfa Haber – Urfa Haberleri

18 Aralık 2016 da saat 09:30’da yapılacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı yani ALES sınavına (2016-ALES Sonbahar Dönemi) başvuruda bulunan aday öğrencilerin, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmış olup aday öğrencilerin, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir.

Adayların bilgisine saygıyla sunulur.

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


NOT: Urfadahaber.com basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Urfadahaber.com’da logomuz bulunan haberlerin link verilmek koşuluyla yayınlanması yazılı veya görsel medya’da kullanılması serbesttir. Urfadahaber.com'da yer alan ve Logomuz bulunmayan haberler tarafımızdan izin alınan kurum ve kuruluşlara aittir. Urfadahaber.com’da kaynak yer alan haberlerden veya yazarlara ait yazılardan meydana gelen sorunlardan dolayı Urfadahaber.com sorumlu tutulamaz. Urfadahaber.com kaynak gösterilen haberlerde ilgili kurum ve kuruluşlardan yazılı izin almıştır. Telif hakkı olan veya hukuki ya da şahsa ait sorunlar oluşturan haberlerle ilgili Urfadahaber.com ile irtibata geçiniz bu gibi durumlarda Urfadahaber.com avukatı tarafından yapılan kontroller sonrasında telif niteliği oluşturan ilgili yazı, resim ve video gibi materyaller en geç 3 gün içerisinde sitemizden kaldırılacaktır. Urfadahaber.com kaynaklardan ve harici linklerden sorumlu tutulamaz.